Kontakt

Leczenie zachowawcze

Proponujemy Państwu najnowsze zdobycze ostatnich badań medycznych jak i osiągnięcia kilku tysięcy lat historii medycyny

undefined

To trochę żenujące, że tzw NFZ płaci (?!) chętniej za zabiegi operacyjne niż za metody alternatywne. A wśród tych wniosły ostatnie badania medyczne bardzo dużo. W ORTHOmedyk dysponujemy najnowszymi technikami związanymi z leczeniem zachowawczym, których stosowanie wiąże się z naszym nadrzędnym celem jakim jest uniknięcie operacji. Poniżej przedstawimy niektóre z w/w metod alternatywnych, chętnie omówimy z Państwem bezpośrednio szanse, koszty i sposoby ich zastosowania. Proszę się po prostu do nas zwrócić!

Najnowsze osiągnięcia medycyny to m.in. rewelacyjna metoda leczenia komórkami macierzystymi. Metoda praktycznie bezinwazyjna, niekiedy całkowicie alternatywna lub wspomagająca operacyjne leczenie chorób lub urazów narządu ruchu.

czytaj więcej

Fala uderzeniowa - Na czym polega terapia ESWT?

Nieinwazyjna skuteczna terapia chronicznego bólu. Prawdziwa alternatywa dla leczenia operacyjnego zmian pourazowych i zwyrodnieniowych przebiegających z bliznowaceniem i włóknieniem tkanek. Potwierdzona klinicznie 80 - 100% skuteczność terapii!!!

czytaj więcej

Czynniki wzrostu są to białka, których zadaniem jest stymulacja procesów naprawczych i regeneracyjnych tkanek po uszkodzeniu, gdyż pobudzają one migrację komórek do miejsca uszkodzenia, ich namnażanie i różnicowanie, a także proliferację naczyń krwionośnych.

czytaj więcej

Kwas hialuronowy ma zastosowanie nie tylko w medycynie estetycznej!

Wiskosuplementacja to skuteczny sposób leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów, potwierdzony licznymi badaniami klinicznymi. Dostawowe podanie kwasu hialuronowego uzupełnia lub zastępuje maź stawową, co bezpośrednio przyczynia się do ustąpienia bólu oraz wpływa na poprawę ruchu naszych stawów.

czytaj więcej

Jeżeli coś jest dla ciebie bardzo trudne, nie sądź, że to jest niemożliwe dla człowieka w ogóle...

undefined
czytaj więcej

Kontakt

ul. Mościckiego 13/4AB,
42-218 Częstochowa
5 09 09 4000
Do dyspozycji pacjentów duży parking bezpłatny wokół budynku.

56 km od lotniska Katowice - Pyrzowice (55 minut drogi samochodem). 

Zobacz Hotele w pobliżu ORTHOmedyk

ORTHOmedyk

rejestracja 9.00 - 20.00

ul. Mościckiego 13/4AB,
42-218 CzęstochowaPrzyjęcia w Kłobucku: każda środa godz. 18:15

NOVO-MED

ul. Staszica 28
42-100 Kłobuck

rejestracja:
tel: 34 317 35 41

*Pole obowiązkowe
wyznacz trasę