Kontakt

Kwas hialuronowy - leczenie kwasem hialuronowym | Wiskosuplementacja

Kwas hialuronowy ma zastosowanie nie tylko w medycynie estetycznej!

Wiskosuplementacja to skuteczny sposób leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów, potwierdzony licznymi badaniami klinicznymi. Dostawowe podanie kwasu hialuronowego uzupełnia lub zastępuje maź stawową, co bezpośrednio przyczynia się do ustąpienia bólu oraz wpływa na poprawę ruchu naszych stawów.

undefined

Nie tylko stawów - rozwiązania wiskosuplementacji, które zastosowano w ortopedii ogólnej i wielu schorzeniach całego narządu ruchu, zapewniły metodzie międzynarodowe uznanie, a tysiącom pacjentów na całym świecie przyniosły skuteczną pomoc.Warto podkreślić, że nie występują żadne istotne działania niepożądane związane z substancją czynną lub sposobem jego podawania, a sama metoda prowadzi do znacznego zmniejszenia bólu i wyraźnej poprawy ruchomości.

Największa zauważalna poprawa występuje u pacjentów z pierwszym stopniem zmian radiologicznych w stawie (do ok. 90%), ale nawet u pacjentów z czwartym stopniem zaawansowania choroby dochodzi do znacznego złagodzenia dolegliwości (ok. 40-50%). Co ciekawe, przy drugiej serii iniekcji pacjenci zgłaszają znacznie szybszą poprawę i zmniejszenie dolegliwości bólowych (ok. 80%).

Kontakt

ul. Mościckiego 13/4AB,
42-218 Częstochowa
5 09 09 4000
Do dyspozycji pacjentów duży parking bezpłatny wokół budynku.

56 km od lotniska Katowice - Pyrzowice (55 minut drogi samochodem). 

Zobacz Hotele w pobliżu ORTHOmedyk

ORTHOmedyk

rejestracja 9.00 - 20.00

ul. Mościckiego 13/4AB,
42-218 CzęstochowaPrzyjęcia w Kłobucku: każda środa godz. 18:15

NOVO-MED

ul. Staszica 28
42-100 Kłobuck

rejestracja:
tel: 34 317 35 41

*Pole obowiązkowe
wyznacz trasę